SPOTKANIE Z PISARZEM

13 grudnia w nasze szkole gościliśmy dziennikarza i pisarza w jednej osobie pana Waldemara Cichonia. Informacje o nim znajdziecie tutaj: waldemarcichon.pl

Odbyły się dwa spotkania: klasy 1-2 oraz klasy 3 i 4.

Spotkanie polegało na prezentacji dorobku pisarskiego autora (waldemarcichon.pl/książki), przedstawieniu drogi książki od pisarza do czytelnika i opowieści o ty, jak powstała seria o kocie „Cukierku”. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze, gdyż pan Waldemar skradł serca dzieciakom. Słuchały bardzo uważnie, brały bardzo aktywny udział, zadawały wiele pytań. Zakończyło się możliwością zakupu książek autorstwa Waldemara Cichonia. Nadmienić należy, że jedna z książek „Cukierku, ty łobuzie” została wpisana na listę lektur w klasach 1-3 w zreformowanej szkole.

K.Trzebunia