Mimo, że niedawno wystartowaliśmy w programie „Szkoła z klasą 2.0” już dzisiaj – czyli 24 stycznia 2014r. otrzymaliśmy tytuł „Szkoła ekspercka”. Zdobycie takiego tytułu jest możliwe, gdy minimum 3 materiały stworzone i opublikowane na platformie programu przez uczestników z danej szkoły zostaną oznaczone przez Organizatorów jako dobre praktyki. Zadania zrealizowane przez uczniów pod kierunkiem pań: K. Bryk, K. Świerczewskiej, K. Trzebuni i C. Witoszek za takie właśnie dobre praktyki zostały uznane. Serdeczne gratulujemy!

Tak wygląda teraz wizytówka naszej szkoły na platformie „Szkoły z klasą”:

<<<klik>>>

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w takim świetnym stylu „wystartowali” w programie. Jeżeli macie ochotę dołączyć do nich, zgłoście się do wymienionych wyżej nauczycieli lub do mnie (B.Benisz)

O zadaniach, które stoją przed wszystkimi zaangażowanymi w ten program możecie przeczytać tutaj

Przy okazji wyrazy uznania dla blogerek z Vb, oraz ich opiekuna i przewodnika – p.Celiny Witoszek których blog otrzymał już pierwszą odznakę!!!  Jakie odznaki można zdobywać w programie przeczytajcie tutaj